Darčekové a zľavové poukážky

Pravidlá použitia poukážok

Darčekovú a  zľavovú poukážku je možné jednorazovo alebo opakovane použiť na nákup tovaru v internetovom obchode Látky by Michelle – www.latkybymichelle.sk do dátumu platnosti uvedeného na poukážke, alebo v zaslanom e-maile.

Kód uvedený na poukážke zadajte do poľa Darčeky a zľavy. Kliknutím na pridať kód aktivujete.

Darčeková poukážka

Hodnota darčekovej poukážky je uvedená na poukážke ako suma vrátane DPH a môžete si ju zakúpiť v obchode napr. ako univerzálny darček, ktorým určite nič nepokazíte.

Suma poukážky bude odpočítaná z celkovej sumy objednaného tovaru s DPH. Ak je celková suma vyššia ako hodnota poukážky, doplatíte zvyšok sumy. Ak je celková suma nižšia ako hodnota poukážky, poukážku nie je možné použiť.

Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za hotovosť.

V prípade vrátenia tovaru, ktorý bol uhradený darčekovou poukážkou, bude suma tohto tovaru vrátená prostredníctvom novej poukážky v hodnote tovaru.

Zľavová poukážka

Výška zľavovej poukážky môže byť v percentách zľavy, alebo ako suma vrátane DPH. Zľavovú poukážku získavajú len registrovaní zákazníci prihlásení do odberu newsletteru prostredníctvom e-mailu. Vydanie zľavovej poukážky je vo výlučnej kompetencii internetového obchodu a zákazníci na ne nemajú automatické právo.

Suma poukážky bude odpočítaná z celkovej sumy objednaného tovaru s DPH.

V prípade vrátenia tovaru, ktorý bol uhradený zľavovou poukážkou, bude vrátená suma tovaru, ktorá bola skutočne zaplatená, teda suma po odpočítaní zľavy.

Darčekovú a zľavovú poukážku je možné použiť iba na kúpu tovaru. Zľavy sa nevzťahujú na služby, poštovné, darčekové balenie a iné poplatky.