Doručovanie a osobný odber

Doručovanie Slovenskou poštou a Packetou

Tovar, ktorý je skladom expedujeme v pracovné dni obvykle do 48 hodín od prijatia objednávky. Objednávky, ktoré sú obdržané počas víkendu a sviatkov odosielame v najbližších 48 hodinách. Vo výnimočných prípadoch sa môže čas odoslania predĺžiť.

Dostupnosť tovaru je uvedená pri každom tovare. Pri tovaroch na objednávku je dodacia lehota spravidla 10 pracovných dní. V prípade dlhšej dodacej lehoty a nepredvídaných okolností Vás budeme o predpokladanom termíne expedície informovať telefonicky alebo e-mailom do 48 hodín od obdržania objednávky.

Tovar je odosielaný prostredníctvom spoločností:

  • Slovenská pošta, a.s.
  • Packeta Slovakia, s.r.o.

 

Ceny poštovného s doručovaním do SR, ČR a EU sú uvedené v objednávkovom formulári v časti výber dopravy.

Osobný odber

Osobný odber je možný počas pracovných hodín v sídle spoločnosti KRYHA, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod www.latkybymichelle.sk, na adrese: Kráľovská 796/43, Šaľa. O presnom termíne a hodine osobného odberu budete informovaní e-mailom. Prípadne si môžete termín dohodnúť aj telefonicky na čísle +421 905 428 575, aby sme Vám čo najviac vyšli v ústrety.

Podmienky dodania a prevzatia tovaru sa v závislosti na zvolenej prepravnej spoločnosti a s ohľadom na situáciu môžu líšiť a nie je v našej moci ich ovplyvňovať.